Konkursas studijoms Japonijoje pagal dvišalius mainus

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba primena, kad baigiasi atranka 2015–2016 m. m. pavasario semestro studijoms Japonijos universitetuose pagal VDU dvišalio bendradarbiavimo sutartis. Registruotis ir pildyti dvišalių mainų atrankos anketas galima internetu iki 2016 m. vasario 2 d.

Reikalavimai dalyviams

Atrankoje dalyvauti gali studentai, kurie:

• studijuoja bakalauro arba magistrantūros studijų programoje;
  • turi aukštesnį nei 8 akademinį vidurkį;
  • pasižymi stipria motyvacija ir turi aiškų tikslą.

Studentai kviečiami išsirinkti juos priimsiančią Japonijos aukštojo mokslo instituciją,  pasirašiusią dvišalio bendradarbiavimo sutartį su VDU. Universitetų sąrašas

Dokumentai atrankai

Prie užpildytos anketos taip pat reikia pridėti šiuos dokumentus:

• gyvenimo aprašymą (CV);
  • skaitmeninę nuotrauką;
  • paso kopiją.

Prieš pasirinkdami užsienio universitetą, dalyviai prašomi peržiūrėti jo siūlomų kursų aprašus ir įsitikinti, kad programa užsienyje atitiks jų studijas VDU. Dėl studijų programų atitikimo studentai kviečiami konsultuotis su savo studijų programos vadovais arba fakulteto tarptautinių ryšių koordinatoriais.

Atranka vyksta dviem etapais. Pirmame etape studentai turi pateikti visus reikalingus dokumentus elektroninėje sistemoje. Atrankos komisijai įvertinus ir atrinkus studentus, jie yra kviečiami į antrą atrankos etapą – motyvacinį pokalbį su komisijos nariais.

Negavus VDU Mainų programų stipendijos, motyvuoti studentai gali vykti ir savo lėšomis.

Registracija internete

Daugiau informacijos