Konkursas studijoms „Campus Europae“ universitetuose

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba informuoja apie skelbiamą konkursą studijoms tinklo „Campus Europae“ universitetuose užsienyje 2013–2014 m. m. Kandidatų atrankos ir stipendijos konkurso dokumentai priimami iki balandžio 19 d.

Konkursas skirtas Ekonomikos ir vadybos, Humanitarinių mokslų, Politikos mokslų ir diplomatijos, Socialinių mokslų bei Teisės fakultetų studentams. Paraiškos dokumentus reikia pristatyti Tarptautinių ryšių tarnybai (S. Daukanto g. 27–306).

Daugiau informacijos

Skelbimas ir „Campus Europae“ universitetų sąrašas

Apie „Campus Europae“

„Campus Europae“ – tai 18 Europos universitetų tinklas, kuris skatina studentų mainus ir kalbų mokymąsi bei rūpinasi studijų programų suderinimu tarp universitetų. Tinklas suteikia galimybę vienerius arba dvejus metus studijuoti užsienio universitetuose, studijuoti tarp universitetų suderintus dalykus, tobulinti užsienio kalbos žinias intensyviuose nuotoliniuose kalbų kursuose „Hook Up“ ir t. t.