Konkursas kviečia studentus kurti Lietuvos ir Kinijos ateities vizijas

VDU studentai kviečiami dalyvauti konkurse „Žvilgsnis į ateitį: Kinijos ir Lietuvos santykiai po 20 metų“ ir rašyti esė apie šių dviejų valstybių bendradarbiavimą. Geriausio darbo autoriui bus suteikta galimybė tapti specialios tarpinstitucinės Kinijos – Lietuvos santykių darbo grupės nariu ir kartu kurti didžiosios Azijos šalies ir Baltijos valstybės santykių strategiją.

Konkurse dalyvausiančių darbų temos – Lietuvos ir Kinijos bendradarbiavimo tarptautinės politikos, verslo formavimas, keliai, sritys, būdai ir priemonės. Gautus esė vertins kompetetinga komisija, kurią sudarys skirtingų valstybės institucijų ir organizacijų atstovai. Tarp svarbiausių vertinimo kriterijų – esė originalumas, kūrybiškumas, pasiūlymų įvairovė, gebėjimas kritiškai vertinti bei žinių pritaikymas.

Lietuvos-Kinijos forumo ir partnerių Užsienio reikalų ministerijos bei Kinijos Ambasados Lietuvoje organizuojamo konkurso tikslas – skatinti studentus aktyviai reikšti, formuoti savo nuomonę tarptautiniais politiniais, verslo, logistikos, akademinių plėtros strateginiais partnerystės klausimais.

Studentų esė darbai drauge su užpildytomis dalyvio anketomis laukiami iki spalio 20 d. el. paštu konkursas@konkursas.eu. Konkurso dalyvių darbai bus publikuojami žinomame lietuviškame naujienų portale.

Konkurso taisyklės

Dalyvio anketa