Konkursas kviečia kurti trumpametražius filmus

Tarptautinių ryšių tarnyba kviečia studentus ir VDU bendruomenę dalyvauti tarptautiniame trumpametražių filmų konkurse, kurio tikslas – skatinti jaunimo pozityvų mąstymą ir kūrybiškumą.

Norint dalyvauti konkurse, reikia suburti ne mažiau kaip 4 žmonių komandą, išsirinkti temą („Nugalėti egzaminų stresą“, „Laimės menas“, „Susivieniję mes stiprūs“, „Pinigais meilės nenupirksi“, „Sveikata – didžiausias turtas“) ir sukurti trumpametražį filmą. Laimėjusi komanda bus apdovanota keturiais planšetiniais kompiuteriais „iPad MINI“.

Paraiškos formą ir filmą dalyviai turi pateikti iki 2013 m. spalio 31 d. el. paštu filmentry@happydaysschools.eu.

Konkursą organizuoja „Mokymosi visą gyvenimą“ programos „Comenius“ projekto „Happy Days“ koordinatorius ir partneriai.

Konkurso plakatas

Paraiškos forma