Konkursas apgyvendinimui VDU bendrabučiuose

5164 11

Bendrabučiai

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Studentų reikalų departamentas (SRD), vadovaujantis universiteto gyvenamųjų vietų administravimo tvarkos aprašu, skelbia konkursą gyvenamajai vietai universiteto bendrabučiuose gauti 2016 – 2017 m. m.

Vyresni nei pirmo kurso studentai, norėdami dalyvauti gyvenamosios vietos konkurse, iki š.m. birželio 5 d. elektroniniu būdu studentų savitarnos portale, skiltyje Bendrabutis / Bendrabučių informacinė sistema, turi užpildyti elektroninę formos paraišką ir pateikti atitinkamas jų socialinę/finansinę padėtį pagrindžiančių dokumentų elektronines kopijas.

Pateikus klaidingą, neišsamią ar suklastotą informaciją, gyvenamoji vieta bendrabutyje skirta nebus.

Apie skelbiamo konkurso rezultatus studentai bus informuoti el. laišku į jų asmenines el. pašto dėžutes nurodytas 2016 – 2017 m. m. konkurso paraiškoje iki 2016 m. birželio 17 d.

Informuojame, jog konkursas gyvenamajai vietai universiteto bendrabučiuose 2016 – 2017 m. m. pirmo kurso magistrantams bus skelbiamas nuo š.m. liepos 1 d. iki liepos 24 d., pirmo kurso bakalaurantams ir vientisųjų studijų studentams – studijų sutarčių su universitetu sudarymo metu. Sekite informaciją vdu.lt

Konkurso sąlygos

Gyvenamąsias vietas bendrabutyje skirsto ir su VDU Studentų atstovybės pritarimu suteikia Studentų reikalų departamentas, atsižvelgdama į studentų socialinę padėtį, todėl pirmenybė gyvenamosioms vietoms įgyti teikiama:

  • studentams, kuriems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba kurių tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę;
  • neįgaliems studentams, atsižvelgiant į jų darbingumo lygį. Jei jiems yra reikalinga lydinčio asmens pagalba, Studentų reikalų tarnybos direktoriaus leidimu, lydintys asmenys taip pat gali gyventi bendrabutyje;
  • studentams, kurie yra iš šeimų, auginančių keturis ar daugiau vaikų;
  • studentams, kurių šeimos pajamos, tenkančios vienam asmeniui, yra mažos.

Gyvenamoji vieta bendrabutyje nesuteikiama Kauno miesto gyventojams, o Kauno rajono gyventojams suteikiama tik išskirtiniais atvejais, atsižvelgiant į socialinės padėties sudėtingumą.

Svarbi informacija

2016 – 2017 m. m. keičiasi bendrabučio apgyvendinimo įkainiai, kurie priklausys nuo kambario tipo, tai – itin aktualu studentams renkantis vietas VDU bendrabučiuose Nr. 1 (Taikos pr. 119) ir Nr. 2 (Vytauto pr. 71).

Kitos naujienos susietos su apgyvendinimu universiteto bendrabučiuose 2016/2017 m. m.:

  • VDU bendrabutyje Nr. 2 (Vytauto pr. 71) „BALTIJA“, studentai galės gyventi vienviečiuose kambariuose, tačiau jie neturės galimybės prašyti apgyvendinimo mokesčio lengvatos.
  • Studentams pasirinkusiems VDU bendrabutį Nr. 3 (Taikos pr. 123) „KARAS“ toliau išlieka galimybė nepertraukiamai gyventi bendrabutyje dvejus metus, o norintiems gyventi vienus metus, sudaroma galimybė gyventi poromis (ši sąlyga galioja tik VDU studentams).

Daugiau informacijos:

Komentarai

Karolina

Laba diena, O ką reiktų pažymėti ties mamos pajamomis, jeigu ji pradėjo dirbti tik kovo pabaigoje?

Tadas

Kiek galima kelti apgyvendinimo mokestį? Ketvirti metai keliamas jau nuo mano apsigyvendinimo, be to yra apmokestintos skalbimo ir patalynes keitimo paslaugos, tai kaina gyventi Taikos arba Baltijos bendrabutyje yra nesuvokiama.

Tadas

Ir kur saldytuvai Taikoje kurie buvo zadeti nuo 2012m?

Vaida

O kaip dėl gyvenimo bendrabutyje vasarą? Bus galima gyventi?

Augustė

Mane taip pat domina apgyvendinimas vasarai. Ar galėsime gyventi vasarą bendrabutyje? Ir jei galima, kada reikia kreiptis dėl apgyvendinimo?

Studentų reikalų tarnyba

Dėl gyvenimo bendrabučiuose vasaros laikotarpiu. Nuo gegužės 23 d. iki birželio 15 d. universiteto tinklalapyje www.vdu.lt bus paskelbta naujiena kartu su elektroninė registracijos forma, kurią užpildžius galėsite rezervuoti vietą VDU bendrabučiuose vasaros laikotarpiu (nuo 2016 m. liepos 1 d. iki 2016 m. rugpjūčio 14 d.). Turime informuoti, kad vasaros laikotarpiu, nebus eksploatuojamas VDU bendrabutis Nr. 1 (Taikos pr. 119), taigi esamiems šio bendrabučio gyventojams bus suteikiama galimybė apsistoti bendrabutyje Nr. 2 (Vytauto pr. 71) arba Nr. 3 (Taikos pr. 123).

Rasa

Laba diena, man rūgpjūtį bus 24, ar galiu jau dabar pildyti dokumentus ir pateikiant tik savo gaunamu pajamu duomenis? Kokius dokumentus turėčiau pateikti?

Arminas

Sveiki. Ar tiks šeimos narių pajamos už paskutinius vasario, kovo ir balandžio mėnesius? Už gegužės mėnesį SoDra pajamų dokumentų dar neišduoda.

Studentų reikalų tarnyba

Rasa, dėkojame už Jūsų klausimą. Jeigu gyvenate savarankiškai (atskirai nuo tėvų) tuomet konkursui galite teikti pažymą (iš Sodros) tik apie savo gaunamas pajamas bei pažymą apie savo šeimos sudėtį. Arminai, konkursui tiks Jūsų minėta pažyma apie vasario, kovo, balandžio mėnesiais gautas pajamas. Taip pat tinka ir pažymos apie pirmąjį šių metų ketvirtį (sausį, vasarį, kovą) gautas pajamas.

Sabina

Sveiki, ar galima būs gyventi lietuviams, 2016/2017 metais Baltijos bendrabutyje triviečiuose kambariuose, jeigu busi paskutio kurso studente?

Kamilė

Sveiki, nuo kada galima įsikelti į bendrabutį ( Taikos Pr119, Taika

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.