Konkursai studijoms, stažuotėms, kursams užsienyje

Švietimo mainų paramos fondas (ŠMPF) skelbia konkursus dalinėms studijoms, mokslinėms stažuotėms ir vasaros kursams Latvijos ir Estijos mokslo ir studijų institucijose 2013–2014 m. m. bei pilnoms magistrantūros ir doktorantūros studijoms Turkijoje.

Studijos, stažuotės ir vasaros kursai Latvijoje

ŠMPF skelbia konkursą dalinėms studijoms, mokslinėms stažuotėms ir vasaros kursams valstybinėse Latvijos Respublikos mokslo ir studijų institucijose 2013-2014 m. m. Veiklos laikotarpis – nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. iki 2014 m. birželio 30 d.

Pagrindiniai reikalavimai kandidatams:

• Ne žemesnis nei B1 užsienio kalbos, kuria vyks studijos ar mokslinė stažuotė, mokėjimo lygis pagal Europos kalbų lygmenis.
  • Studijų rezultatų vidurkis pagal šias mokslo sritis (tik studentams):
    • Fiziniai mokslai, Technologiniai mokslai, Biomedicinos mokslai – minimalus studijų rezultatų vidurkis 7,0 balai;
    • Humanitariniai mokslai, Socialiniai mokslai, Menai – minimalus studijų rezultatų vidurkis 8,0 balai.

Daugiau informacijos

Studijos, stažuotės ir vasaros kursai Estijoje

Skelbiamas konkursas dalinėms studijoms, mokslinėms stažuotėms, estų kalbos ir kultūros vasaros kursams valstybinėse (angl. public) Estijos Respublikos mokslo ir studijų institucijose 2013–2014 m. m.

Dalinės studijos, mokslinės stažuotės galimos šiuo laikotarpiu: 2013 m. rugsėjo mėn. – 2014 m. birželio mėn. Estų kalbos ir kultūros vasaros kursai organizuojami Tartu ir Talino universitetuose. Paraiškas teikti gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.

Magistrantūros ir doktorantūros studijos Turkijoje

Turkijos ambasada Lietuvoje informuoja apie Turkijos Vyriausybės stipendijas magistrantūros, doktorantūros studijoms Turkijoje.

Paraiškas gali teikti Lietuvos Respublikos piliečiai baigę arba baigsiantys bakalauro studijas iki 2013 m. birželio mėn. pabaigos. Asmenys, norintys teikti paraiškas magistrantūros studijoms turi būti gimę ne anksčiau nei 1983-01-01, doktorantūros studijoms – ne anksčiau nei 1978-01-01.

Paraiškas galima teikti iki 2013 m. kovo 31 d.