Konferencijoje – viešojo sektoriaus veiklos analizė

Lapkričio 21 d., antradienį, 13.15-16.35 val., VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-312) vyks VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto  Viešojo administravimo katedros organizuojama  penktoji nacionalinė konferencija „Viešojo sektoriaus veikla: procesai, pokyčiai, vertinimas“.

Konferencijoje  pranešimus skaitys M. Romerio universiteto profesorius Saulius Nefas, Vytauto Didžiojo universiteto profesorė Ilona Tamutienė, docentė Dalija Snieškienė ir kiti mokslininkai, doktorantai ir magistrantai iš Vytauto Didžiojo universiteto ir  Kauno technologijos universiteto.  Konferencijos tematika įvairi – nuo vietos bendruomenių reikšmės socialinio kapitalo kūrime iki vaikų apsaugos politikos veiksmingumo, LR Valstybės biudžeto pajamų kitimo.

Konferencijos programa (atnaujinta)