Konferencijoje: viešojo kalbėjimo teorijos ir praktikos

Balandžio 18 ir 25 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyks konferencija „Young Diplomats: Public Speaking Conference“, kurią organizuoja Jungtinių Tautų Lietuvos jaunimo asociacija (angl. Lithuanian United Nations Youth Association, LUNYA).

LUNYA kviečia dalyvauti visus studentus, kurie domisi viešojo kalbėjimo įgūdžių ir kompetencijų ugdymu, o ypač tuos, kurie studijuoja politikos, diplomatijos studijas ar ateities karjera siejasi su viešu kalbėjimu.

Konferencijos turinys ir programa susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės.

Balandžio 18 dieną, 14:00-17:00 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks teorinės dalies apie viešąjį kalbėjimą pristatymas. Šioje konferencijos dalyje politikos ir diplomatijos sričių ekspertai savo prezentacijų metu analizuos pagrindines viešojo kalbėjimo baimes ir diskutuos, kaip sėkmingai pristatyti save ir turimas idėjas, mintis.

Praktinė dalis vyks balandžio 25 dieną, 14:00-18:00 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28), kurios metu konferencijos dalyviai pristatys savaitę ruoštas, loterijos metu išsirinktas, viešas kalbas. Po pristatymų pranešėjai iš kitų dalyvių galės gauti komentarus apie kalbos turinį, eigą ir elgesį prieš auditoriją. Komisijos įvertinti geriausiai pasirodę pranešėjai gaus viešojo kalbėjimo kompetenciją patvirtinančius sertifikatus.

Pranešėjai bus paskelbti vėliau. Sekite naujienas.

Registracija ir dalyvavimas – nemokamai. Maksimalus dalyvių skaičius – 30.

Daugiau informacijos renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.