Konferencijoje studentai tyrinės Lietuvos istoriją

VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Istorijos katedros Istorikų draugija kviečia dalyvauti III-ojoje tarpuniversitetinėje studentų istorikų konferencijoje „Lietuvos istorijos perspektyvos: studentų moksliniai tyrinėjimai“, skirtoje Petro Vileišio 165-osioms gimimo metinėms. Konferencija vyks gegužės 2 d., pirmadienį. Paraiškas teikti galima iki balandžio 9 d. (imtinai) el. paštu vdu.istoriku.klubas@gmail.com.

Istorijos specialybės studentai, ketindami tęsti mokslus ir siejantys savo gyvenimą su istoriko profesija, turi nepakankamai galimybių pristatyti savo mokslinius darbus bei sužinoti jų įvertinimus bendrame istorijos tyrinėjimų kontekste.

Todėl gegužės 2 d. universitete VDU istorikų draugija rengia mokslinę istorijos studentų konferenciją ir kviečia joje dalyvauti visų Lietuvos universitetų istorijos specialybės studentus. Studentų pranešimus vertins iš VDU dėstančių istorikų sudaryta komisija. Pranešimui skirtas laikas – 15 minučių.

Kiekvienam pranešėjui bus įteiktas tezių leidinys „Lietuvos istorijos perspektyvos: studentų moksliniai tyrinėjimai – 2016“ ir konferencijos dalyvio pažymėjimas. Komisijos išrinktų geriausių darbų autoriai bus apdovanoti specialiais prizais bei galimybe pranešimo tema parengti straipsnį ir jį publikuoti moksliniame leidinyje.

Reikalavimai konferencijos tezėms