Konferencijoje – papildyta realybė ir multimedijos

2006

Spalio 8-9 dienomis Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre, pirmą kartą vyko moderniųjų technologijų ir verslumo konferencija „Switch“, skirta besidomintiems skaitmenine ateitimi ir verslo tendencijomis. Savo stendą renginyje turėjo ir VDU Informatikos fakultetas.

Beveik 2000 moderniosiomis technologijomis besidominčių žmonių subūrusioje konferencijoje VDU Informatikos fakultetas savo stende pristatė mintimis ir plaštakos gestais valdomus multimedijos žaidimus, išmanaus namo valdymo erdvę bei kitus papildytos realybės elementais praturtintus eksponatus. Moksleiviai galėjo susipažinti su Informatikos fakulteto Multimedijos laboratorijoje kuriamais projektais.

VDU Informatikos fakulteto dekanės doc. dr. Daivos Vitkutės-Adžgauskienės teigimu, dalyvavimas tokiame renginyje naudingas ne tik VDU studentams, praktiškai pritaikantiems paskaitų metu įgytas žinias, bet ir šiandieniniams moksleiviams, galbūt rytoj tapsiantiems studentais. Pastariesiems tai – proga įsitikinti, kad net ir drąsiausios, šiandien atrodančios neįtikėtinomis idėjos gali virsti išbaigtu projektu, įgijus reikiamų žinių ir praktikos.