Konferencijoje nagrinės paslaugų prieinamumą ir kokybę

Lapkričio 20 d., ketvirtadienį, 14 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) prasidės studentų mokslinė konferencija „Paslaugų prieinamumas ir kokybė: socialiniai ir demografiniai aspektai“.

Konferencija skirta paslaugų prieinamumo ir kokybės tyrinėjimams. Renginyje dalyvaus VDU, Kauno technologijos ir Klaipėdos universitetų studentai, kurie skaitys tarpdisciplininius pranešimus apie miestų demografinio nuosmukio poveikius viešųjų paslaugų prieinamumui, gyventojų senėjimą ir socialinių paslaugų poreikių augimą, vaikų skaičiaus augimą kaip iššūkį ikimokyklinio švietimo paslaugų plėtrai, viešųjų paslaugų kokybės pokyčius ir t. t.

Renginį organizuoja VDU Viešojo administravimo katedra.

Konferencijos programa