Konferencijoje moksleiviams – apie socialinius mokslus

Lapkričio 14 d., penktadienį, 14 val., VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks konferencija „Socialiniai mokslai: mokiniams apie mokinius“, skirta vyresniųjų klasių moksleiviams (10–12 kl.), besidomintiems socialiniais mokslais ar jų studijomis. Dalyvių registracija vyksta iki lapkričio 10 d. el. paštu aurimerinkeviciute@gmail.com.

Konferencijos metu VDU Socialinių mokslų fakulteto dėstytojai, studentai ir absolventai (sociologai, psichologai, edukologai, socialiniai darbuotojai) pristatys savo moksliniais tyrimais pagrįstus pranešimus bei atsakys į dalyvių klausimus.

Programoje numatytuose pranešimuose aptariama lyderystė mokykloje, jaunimo pomėgis apsipirkinėti, paauglių socialiniai gebėjimai, sutrikęs valgymo elgesys ir t. t.

Renginys nemokamas. Moksleiviams ir mokytojams išduodami dalyvio pažymėjimai. Norintys gauti dalyvio pažymėjimą prašomi registruotis iki lapkričio 10 d. el. pašto adresu aurimerinkeviciute@gmail.com, nurodant savo vardą, pavardę, mokyklą ir renginio pavadinimą.

Konferencijos programa