Konferencijoje diskutuos apie absolventų galimybes

Spalio 17–18 d. VDU menų galerijoje „101“ (Laisvės al. 53) vyks absolventų konferencija „Rethinking the World: Liberal Arts, Creative Imagination and Success“, kurios rengėjai kviečia diskutuoti, ar paklausūs humanitarinių ir socialinių mokslų absolventai darbo rinkoje – apie jų lūkesčius, galimybes ir patirtis.

Koks yra šių dienų studentas, tik pabaigęs studijas? Ambicingas, turintis tarptautinių studijų patirties, rankoje galbūt laikantis jungtinės studijų programos diplomą ir planuojantis savo karjerą tik tarptautinėse kompanijose? O koks yra šių dienų darbdavys? Ar jie abu yra pasiruošę susitikimui? Kokie yra jų abiejų lūkesčiai? Šie klausimai bus aptariami konferencijoje.

Universitetas kviečia tarptautinės jungtinės studijų programos „Rytų Europos studijos ir tyrimai (MIREES)“ studentus sugrįžti į Lietuvą diskusijai apie patirtis, karjeras, pamokas, lūkesčius, aukštojo mokslo ir tarptautinių jungtinių programų ateities perspektyvas. MIREES programą vykdo VDU kartu su Bolonijos, Sankt Peterburgo ir Korvinus universitetais.

Vytauto Didžiojo universitete nuo 2009 m. kartu su partnerinėmis institucijomis vykdoma jungtinė tarptautinė studijų magistro programa „Rytų Europos studijos ir tyrimai (MIREES)“ pastaruoju metu sulaukia itin didelio stojančiųjų dėmesio. Šios programos absolventai – ne tik tarptautinių kompanijų, vyriausybinių organizacijų, įvairių valstybių valdymo sektoriaus darbuotojai, bet ir Oksfordo, Kembridžo ir kt. prestižinių universitetų doktorantūros studijų studentai. VDU šį rudenį kviečia sugrįžti šios programos absolventus diskusijai ir patirties pasidalijimui apie jų pačių karjeras, Alumni asociacijas, jų ateities perspektyvas, bendrus projektus, galimas veiklas ir darbdavių lūkesčius.

Kartu su buvusiais ir esamais MIREES programos studentais diskusijoje dalyvaus programos partnerinių institucijų atstovai, VDU dėstytojai, studentai bei darbdavių atstovai.

Konferencijos programa