Konferencijoje – apie studijas ir karjerą iš įvairių perspektyvų

VDU Socialinės gerovės fakultetas ir Kauno Maironio gimnazija kviečia Kauno bendrojo lavinimo mokyklų moksleivius bei mokytojus dalyvauti teorinėje – praktinėje konferencijoje „Studijos ir karjera". Konferencija vyksgegužės 4 d. Kauno Maironio gimnazijoje (Gimnazijos g. 3).

Konferencijoje Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno Maironio gimnazijos, Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro atstovai supažindins dalyvius su mokinių karjeros projektavimo gebėjimų sklaida, bus diskutuojama apie studijas ir perspektyvas jas baigus, akcentuojamas asmeninės laisvės ir atsakomybės reikšmingumas renkantis ateities karjerą, teigia konferencijos organizatoriai.

Konferencijos ,,Studijos ir karjera“ rėmėjai – Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros departamento Švietimo ir ugdymo skyrius ir Vytauto Didžiojo universiteto Socialinės gerovės fakultetas.

Daugiau informacijos rasite konferencijos programoje.