Konferencijoje: apie šiuolaikinius politinius procesus

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas (PMDF) kviečia teikti pranešimų santraukas trečiajai kasmetinei konferencijai „Šiuolaikiniai politiniai procesai: iššūkiai ir galimybės“, kuri universitete įvyks balandžio 27 d. „PMDF dienų 2017“ metu.

Ši VDU PMDF inicijuojama kasmetinė nacionalinė mokslinė konferencija yra skirta įvertinti politinius procesus pasaulyje ir į juos pažvelgti jaunųjų mokslininkų akimis.

Į konferenciją kviečiami mokslo daktarai (apgynę disertaciją ne anksčiau nei prieš dešimtmetį), doktorantai, o taip pat magistrantūros studijų studentai.

Numatomos konferencijos sekcijos

• Lietuva globalioje erdvėje: vidaus ir užsienio politika;
  • Kintantis saugumas pasaulyje;
  • Regionų studijos;
  • Valstybės valdymo ir administravimo iššūkiai;
  • Kintanti komunikacija: žiniasklaida, socialiniai tinklai, informaciniai konfliktai;
  • Konfliktai ir sprendimai: šiandieniniai apmąstymai;
  • Kviečiame siūlyti ir kitas tematikas.

Norintys dalyvauti pranešimų santraukas turi pateikti el. paštu: giedrius.cesnakas@vdu.lt iki balandžio 3 d. Pranešimo santraukos apimtis: apie 200 žodžių. Geriausi pranešimai bus išspausdinti periodiniame tarptautinėse duomenų bazėse referuojame žurnale „Lithuanian Foreign Policy Review“.

Konferencijos organizacinis komitetas:

Dr. Gerda Jakštaitė;
Dr. Giedrius Česnakas;
Dr. Gintarė Žukaitė;
Dokt. Justinas Juozaitis;
Dokt. Brigita Lokė.

Konferencija vyks lietuvių ir anglų kalbomis.

Kontaktinis asmuo:

• VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas Dr. Giedrius Česnakas