Konferencijoje – apie profesinio rengimo tendencijas

Lapkričio 29–30 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre (Karaliaus Mindaugo pr. 11) vyks IV-oji tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Sistemotyros profesinio rengimo kaitos dimensijos. Žmogaus darnos ugdymo siekis profesinio rengimo programose“.

Konferencija skirta profesinio rengimo tyrimų pradininko Lietuvoje – prof. Rimanto Laužacko – mokslo ir praktikos darbams paminėti. Renginio tikslas – plėtoti pažangias prof. R. Laužacko idėjas ir skatinti konstruktyvų studijų, mokslo ir verslo institucijų dialogą sprendžiant aktualias profesinio rengimo problemas. Konferencijoje analizuojamos profesinio rengimo tendencijos šiuolaikinėje žinių visuomenėje, aptariamos socialinių partnerių bendradarbiavimo galimybės, dalijamasi praktine šalies ir užsienio patirtimi.

Ši konferencija yra kasmetinis tarpdisciplininis mokslo renginys, kurį nuo 2009 m. organizuoja Šv. Ignaco Lojolos kolegija kartu su Vytauto Didžiojo universitetu. Konferencijos partneris – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras.

Konferencijos programa