Konferencijoje – apie mediciną ir farmaciją

Balandžio 15-17 dienomis „Amberton“ viešbutyje (Naujojo sodo g. 1, Klaipėda) vyks biomedicinos mokslų tarptautinė konferencija „BaltPharm Forum 2016“, kurioje dalyvauti kviečiami mokslininkai, studentai, praktikai. Studentai kviečiami konferencijai rengti stendinius pranešimus. Santraukos priimamos iki kovo 14 d.

Šių metų „Baltpharm Forum“ tema – „Tradicinė medicina ir sveikatos produktai: vaistininko vaidmuo ir atsakomybė“. Dviejų dienos konferencijos metu bus galima išgirsti garbingų aukščiausio lygio svečių iš Tarptautinės farmacijos federacijos, Europos Komisijos Sveikatos ir Maisto saugos departamento, Latvijos ir Estijos farmacijos draugijų atstovų pranešimus.

Tarp konferencijos pranešėjų – VDU Biochemijos ir biotechnologijų katedros profesorius Audrius Maruška ir VDU kauno botanikos sodo darbuotoja, biomedicinos mokslų daktarė, profesorė Ona Ragažinskienė.

Kvietimas į konferenciją

Konferencijos plakatas