Konferencijoje – apie antrojo miesto fenomeną

Lapkričio 22 d., penktadienį, 9 val. VDU Lietuvių išeivijos institute (S. Daukanto g. 25, II a.) vyks VDU Lietuvių literatūros katedros organizuojama tarpdalykinė mokslinė konferencija „Antrojo miesto fenomenas: teorija, istorija, pasakojimai“.

Konferencijoje dalyvaus ir savo tyrimų išvadas pristatys įvairių Lietuvos akademinių institucijų mokslininkai, iš istorinės, architektūros istorijos bei literatūrologijos perspektyvų tiriantys antrojo miesto (ne vien Kauno) problematiką.

Pranešėjai kalbės apie Kauno žygeivius sovietmečiu, Kauno medinę architektūrą, virtualią kovą gražiausios Lietuvos miesto Kalėdų eglės rinkimuose, periferijos sindromą savaitraštyje „Nemunas“, Kauno kaip meilės miesto įvaizdį ir t. t.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Konferencijos programa