Kompiuterinio raštingumo testo laikymas pirmakursiams

1454 1

VDU pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų pirmakursiai turi laikyti kompiuterinio raštingumo  testą pagal bendrojo išsilavinimo standarto reikalavimus. Jo neišlaikę studentai privalo pirmame arba antrame semestre studijuoti Kompiuterinio raštingumo dalyką iš B grupės pasirenkamų dalykų grupės. Išlaikiusieji kompiuterinio raštingumo testą atleidžiami nuo B grupės „Kompiuterinio raštingumo“ dalyko.

Į studijas Vilniuje įstojusiems testas vyks rugpjūčio 28 d. adresu T. Ševčenkos g. 31.

Į studijas Kaune įstojusiems studentams testas vyks rugpjūčio 29 d. (antradienį) Kaune, VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) pagal pateiktą tvarkaraštį:

Laikas S. Daukanto g. 28
Didžioji salė
10 – 11 val. HUMANITARINIŲ MOKSLŲ FAKULTETAS

Anglų filologija
Istorija
Italistika ir romanų kalbos
Lietuvių filologija ir leidyba
Frankofonijos šalių kalba ir kultūra
Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos
Skandinavijos šalių kultūros ir kalbos
Vokiečių kalba ir komunikacija

TEISĖS FAKULTETAS

Teisė
Teisė ir finansai

11 – 12 val. GAMTOS MOKSLŲ FAKULTETAS

Aplinkotyra ir ekologija
Biochemija
Biologija ir genetika
Biotechnologija

POLITIKOS MOKSLŲ IR DIPLOMATIJOS FAKULTETAS

Filosofija ir politinė kritika
Politikos mokslai
Tarptautinės politikos ir vystymo studijos
Pasaulio politika ir ekonomika
Viešasis administravimas
Viešoji komunikacija

MENŲ FAKULTETAS

Kūrybinės industrijos
Muzikos produkcija
Menų istorija, kritika ir medijos
Naujųjų medijų menas

INFORMATIKOS FAKULTETAS

Matematika ir jos taikymas

KATALIKŲ TEOLOGIJOS FAKULTETAS

Katalikų teologija

12 – 13 val. MUZIKOS AKADEMIJA

Atlikimo menas
Muzikos pedagogika

EKONOMIKOS IR VADYBOS FAKULTETAS

Ekonomika
Marketingo vadyba
Verslo administravimas
Verslo finansai

SOCIALINIŲ MOKSLŲ FAKULTETAS

Karjeros valdymas
Psichologija
Socialinis darbas
Sociologija ir antropologija

Ateidami laikyti testo nepamirškite asmens tapatybės dokumento.

Kompiuterinio raštingumo testo rezultatai skelbiami 2017 08 30 universiteto interneto svetainėje www.vdu.lt

Kompiuterinio raštingumo testo gali nelaikyti:

1. Įstojusieji į Informatikos sistemų ar Multimedijos ir interneto technologijų studijų programas.
  2. Turintys ECDL pažymėjimus. Pažymėjimo kopijas būtina pristatyti testavimo komisijai rugpjūčio 29 d. arba atsiųsti el. paštu dek@if.vdu.lt iki rugpjūčio 30 d. laiške nurodžius fakultetą ir studijų programą.
  3. Išlaikę valstybinį informacinių technologijų egzaminą. Atestato kopiją reikia pristatyti į rugpjūčio 29 d. vyksiantį testą arba galima iš anksto atnešti į VDU Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos g. 8, 409 kab.). Dokumentus galima pristatyti ir vėliau, taip pat galima juos atsiųsti el. paštu dek@if.vdu.lt, laiške nurodžius fakultetą ir studijų programą.
  4. Įstojusiems į Vytauto Didžiojo universitetą antrą kartą ir jau išlaikiusiems testą reikia užpildyti prašymą dėl testo užskaitymo VDU Informatikos fakulteto dekanate (Vileikos g. 8, 409 kab.) arba VDU Studentų centre (S. Daukanto g. 27, 206 kab.).
  5. Norintys klausyti B grupės dalyką „Kompiuterinis raštingumas“.

Komentarai

Urtė

Laba diena, norėjau pasiteirauti kelintą valandą KRT vyks Vilniaus miesto studentams? Dėkoju iš anksto!