Kokios Rusijos keliamos grėsmės Vidurio ir R. Europoje?

Kovo 8 d., trečiadienį, 13:15 val., VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Politologijos katedra kviečia į mokslinį seminarą „Stabdant informacines grėsmes Vidurio ir Rytų Europoje“ (angl. Countering Information Threats in Central and Eastern Europe). Renginio metu savo tyrimus, skirtus Rusijos agresijai Ukrainoje ir informaciniai politikai, pristatys mokslininkai iš Liublino –  Vidurio-Rytų Europos instituto ir Katalikiškojo universiteto atstovai.

Seminaro tikslas – įvertinti hibridinio karo ypatumus, tame tarpe manipuliacijas informacinėje erdvėje ir kt. mechanizmus, kurie leido Rusijai sėkmingai aneksuoti ir kontroliuoti dalį Ukrainos teritorijos. Taip pat bus analizuojama Maskvos informacinę politiką Vakaruose, aptarti šios politikos gairės ir realizavimo instrumentai.

Seminare dalyvaus prof. Gintautas Mažeikis, moderatorius – doc. Andžej Pukšto.

Renginys vyks VDU Daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 311 aud.).

Seminaro kalba – anglų.