Klasikinės muzikos koncertas „Sielos paveikslai“

Rugsėjo 26 d., 19 val., VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) vyks nemokamas Jomantės Šležaitės (sopranas) ir Pauliaus Rudoko (fortepijonas) solinis koncertas. Programoje skambės G. Verdi, G. Puccini, S. Rachmaninov bei P. Čaikovski gražiausios arijos ir romansai.

Jomantė Šležaitė – daugelio tarptautinių konkursų laureatė (Italijoje, Suomijoje, Ukrainoje, Lenkijoje), televizijos projekto „Triumfo arka“ dalyvė. Jaunoji solistė dirbo su tokiais dirigentais kaip M. Pitrėnas, M. Staškus, V. Visockis, J. Janulevičius, J. Geniušas bei B. Epstein.

J. Šležaitė taip pat aktyviai dalyvauja įvairių šalių pedagogų vedamuose meistriškumo kursuose, 2011 m. stažavosi Štutgarto aukštoje mokykloje Vokietijoje. Atlikėja koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Suomijoje bei kitose šalyse,  taip pat  yra daugelio festivalių dalyvė. 2009 m. solistė debiutavo šokio spektaklyje „Stotys“, o už laimėjimus tarptautiniuose konkursuose 2010 ir 2011 m. buvo apdovanota Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais.

Paulius Rudokas dar besimokydamas Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje tapo vienuolikos tarptautinių konkursų laureatu (Čekijoje, Latvijoje, Estijoje, Graikijoje, Prancūzijoje, Lietuvoje), grojo su Latvijos ir Estijos kameriniais orkestrais. 2002 m. Omsko (Rusija) miesto kvietimu dalyvavo programoje „Talentingi vaikai", kur surengė solinį koncertą.

2002–2008 m. P. Rudokas mokėsi M. K. Čiurlionio menų mokykloje Vilniuje. 2004 m. konkurse „Gradus ad Parnassum“ pelnė Grand prix, o Jaunųjų pianistų ir mokytojų konkurse A. Dvarionaitei atminti laimėjo pirmąją vietą. Pirmoji vieta pianistui atiteko ir 2006 m. vykusiame III tarptautiniame lenkų fortepijoninės muzikos konkurse, skirtame F. Šopenui.

P. Rudokas tobulinosi pas tokius meistrus kaip prof. A. Kouyoumdjian (Austrija), N. Fisher ir Ch. Elton (D. Britanija), M. Moretti (Italija), P. Galdo (Ispanija), M. Rubackytė (Prancūzija), P. Geniušas (Lietuva) ir t.t.