Kitataučiai studentai susipažino su Kaunu ir VDU

VDU pavasario semestro studijoms pagal „LLP/ Erasmus", „Campus Europae" ir dvišalių mainų programas atvykę studentai buvo supažindinami su miesto ir universiteto erdvėmis bei kultūriniu gyvenimu.

Sausio 27 d. – vasario 1 d. kitataučiams studentams  VDU Tarptautinių ryšių tarnyba drauge su „Erasmus Student Network" organizacijos studentais-mentoriais organizavo orientacinę savaitę. Jos metu užsienio studentai drauge su VDU mentoriais lankėsi VDU fakultetuose, Užsienio kalbų centre, bibliotekoje, susipažino su fakultetų prodekanais bei tarptautinių programų koordinatoriais. Netradicinės ekskursijos po Kauną metu studentai aplankė žymiausias ir įdomiausias Kauno centro ir senamiesčio vietas bei Kauno muziejus.

Orientacinė savaitė užsienio studentams baigėsi TRT darbuotojų oficialiu VDU, universiteto studijų sistemos ir programų pristatymu. Po jo kitataučiai studentai dalijosi savo pirmaisiais įspūdžiais apie VDU ir Kauną.

Šiais metais VDU pavasario semestro studijoms atvyko 78 studentai iš 19 šalių: Airijos, Azerbaidžano, Čekijos, Graikijos, Ispanijos, Italijos, Japonijos, JAV, Latvijos, Lenkijos, Novergijos, Pietų Korėjos, Portugalijos, Prancūzijos, Rusijos, Suomijos, Turkijos, Ukrainos, Vokietijos. Dalis šių studentų VDU liko studijuoti nuo rudens semestro, atvyko pilnoms magistrantūros studijoms arba tapo laisvaisiais klausytojais. Šį semestrą daugiausia užsienio studentų atvyko iš Prancūzijos, o didžioji dalis visų atvykusiųjų studijuos Ekonomikos ir Vadybos fakultete.

Kviečiame žiūrėti Luko Motiejūno (lukas.motiejunas@fc.vdu.lt) videoreportažą ir Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.