Kino seanse – trys lietuvių kūrėjų darbai

Šiandien, gegužės 2 d., 17 val., kavinėje „Vero Café @ VDU“ (S. Daukanto g. 28) vyks jau antrasis Studentų atstovybės projekto „vDublis“ kino seansas. Šįkart universiteto bendruomenė galės susipažinti net su trimis Lietuvos kino kūrėjų darbais.

Kino seanse „Trys viename“ bus pristatyti trijų jaunų režisierių, vadinamų Lietuvos kino ateitimi, trumpametražiai filmai: Andriaus Blaževičiaus „Dešimt priežasčių“, Jūratės Samulionytės „Laikinai“ ir Roko Eltermano „Paskutinė medaus mėnesio diena“. Meilės nuotykiai, dramatiški ir pavydo „valdomi“ žmonių santykiai, emigracijos paliestų vaikų likimai – visas šias temas intriguojančiai gvildena jauni režisieriai savo naujausiuose kūriniuose.

Renginyje dalyvaus ir vieno iš pristatomų filmų autorė – režisierė Jūratė Samulionytė.

Maloniai kviečiame dalyvauti.