Ketvirtadienį – parodos „Laiškai iš…“ atidarymas

Per artimiausias dvi savaites VDU Menų fakulteto studentai pristatys pirmuosius savo surengtus viešus projektus – fotografijos parodą kavinėje „Vero Cafe@VDU“ ir diskusiją apie šiuolaikinio meno formas VDU didžiojoje salėje. Šie projektai parengti kurso „Meno projektų organizavimas ir analizė“ metu.

Lapkričio 13 dieną, ketvirtadienį, 18 valandą, visi, išsiilgę jaukių ir šiltų vasaros prisiminimų, kviečiami į fotomenininkės Mildos Kiaušaitės naujos fotografijų parodos „Laiškai iš…“ atidarymą kavinėje „Vero Cafe@VDU“ (S. Daukanto g. 28).

Vėsiais ir vėjuotais vakarais, kai vis anksčiau temsta, norisi šiltai įsitaisyti ir pasinerti į vasaros nuotykių prisiminimus, dar kartą išgyventi tas emocijas, kurias norėjome įamžinti arba klausytis draugų kelionių įspūdžių, atrasti dar vieną pasaulio kampelį ir su juo bent iš tolo susipažinti. Parodos atidarymo metu savo kelionių įspūdžiais ir įamžintomis akimirkomis dalinsis fotomenininkė Milda Kiaušaitė. Jos nuotraukų ciklai „Laiškai iš…“ perteikia  ne turistų pamėgtų vietų, bet žmonių, gyvenančių svečiose šalyse, kasdienio gyvenimo akimirkų nuotaiką. Kiekviena nuotrauka yra tarsi laiškas, perduodantis žinią apie užfksuotos vietos, žmonių būsenas.

Ši paroda yra jaunųjų kuratorių, menotyros studenčių grupės rengiamas projektas, skatinantis jaunųjų menininkų ir visuomenės susitikimą ir neformalų bendravimą.