Kaune – Tarptautinis Baltarusijos tyrėjų kongresas

Lietuvos ir Baltarusijos organizacijos, vadovaujamos VDU, instituto „Politinė sfera“ (Baltarusija) ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės instituto, kviečia į Trečiąjį tarptautinį Baltarusijos tyrinėtojų kongresą, kuris vyks Kaune 2013 m. spalio 11–13 d.

Kongrese dalyvaus pusketvirto šimto tyrinėtojų iš viso pasaulio, kurie užsiima Baltarusijos ir Vidurio Europos tyrimais. Kongresas – puiki vieta susitikti socialinių ir humanitarinių mokslų tyrinėtojams, laisvai diskutuoti apie regiono vystymosi, Baltarusijos bendradarbiavimo su Europos ir pasaulio šalimis tendencijas bei kitomis aktualiomis regionams temomis.

Registracija ir kongreso atidarymas vyks VDU centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28, Kaunas). Registracijos pradžia – spalio 11 d. 8.30 val.; kongreso atidarymas – 10 val.

Tarptautinis Baltarusijos tyrinėtojų kongresas yra LR Užsienio reikalų ministerijos vystomojo bendradarbiavimo departamento projektas. Kongresą taip pat remia „Forum Sud“, GMF ir kiti fondai.

Renginio programa