Karjeros galimybė vertėjams dirbti ES institucijose

Europos personalo atrankos tarnyba skelbia lietuvių kalbos vertėjų raštu konkursą dirbti Europos Sąjungos (ES) institucijose.

Konkurse gali dalyvauti kandidatai, turintys universiteto diplomą (nebūtinai filologijos ar vertimo), taip pat puikias lietuvių kalbos žinias ir labai geras dviejų ES oficialiųjų kalbų žinias. Vertimo darbo patirtis konkursui nėra būtina.

Visa informacija apie konkurso sąlygas pus suteikiama birželio 14 d. 12 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Humanitarinių mokslų fakultete (Donelaičio g. 52, 211 aud.), kuomet vyks susitikimas su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vertimo ir kalbos reikalų koordinatore Agne Kazlauskaite, kuri išsamiai pristatys konkurso reikalavimus, paaiškins atrankos procedūrą, taip pat patars, kaip pasiruošti konkursui bei s atsakys į rūpimus klausimus.

Vertėjo darbas ES institucijose suteikia išskirtines galimybes tobulėti, dirbant daugiakultūrėje aplinkoje su talentingais aukštos kvalifikacijos kolegomis. ES institucijų veiklos sritys: nuo aplinkos politikos iki vystomojo bendradarbiavimo, nuo kovos su organizuotu nusikalstamumu iki mažumų teisių užtikrinimo, nuo mokslinių tyrimų ir inovacijų skatinimo iki regionų vystymosi rėmimo.