„Karjeros dienos 2013“: planuojantiems savo karjerą

Kovo 5–14 dienomis VDU mažojoje salėje vyko tradiciniai „VDU Karjeros dienų“ renginiai.

„Karjeros dienos“ – tai kasmetiniai VDU renginiai, kurie skirti studentams, planuojantiems savo karjerą. Čia visi norintys gali susitikti su potencialiais darbdaviais, pasidomėti praktikos galimybėmis, darbo rinkos situacija, užmegzti ateityje labai praversiančius kontaktus su įmonių vadovais ir t. t.

Pirmąją dieną, kovo 5 d., antradienį, vyko trys seminarai – apie jaunimo situaciją darbo rinkoje, gyvenimo aprašymo parengimą ir pasiruošimą pokalbiui dėl darbo. Antrąją dieną apsilankiusieji galėjo sužinoti apie individualios veiklos, nuosavo verslo organizavimą.

Kovo 12–13 dienomis studentai galėjo susitikti su įmonių ir organizacijų atstovais, darbdaviais – vyko jų prisistatymai, pokalbiai dėl darbo.

„Karjeros dienų“ metu paaiškėjo ir VDU idėjų konkurso „Mano svajonių darbo paieškos strategija“ laimėtojas, geriausiai aprašęs savo svajonių darbą ir kaip sėkmingai jame įsidarbinti. Daugiau informacijos – naujienoje apie konkursą.

„Karjeros dienų 2013“ programa

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.