Kandidatas į rektorius susitiks su bendruomene

2036

Vytauto Didžiojo universiteto Taryba informuoja, kad konkurse rektoriaus pareigoms užimti dalyvauja vienas kandidatas – šiuo metu universiteto Mokslo prorektoriaus pareigas užimantis profesorius Juozas Augutis.

Birželio 3 dieną, trečiadienį, 11 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) įvyks atviras VDU Senato posėdis, kuriame bus svarstomas kandidato tinkamumas eiti rektoriaus pareigas, siūlymų teikimas Universiteto tarybai ir kiti klausimai.

Vėliau, 14 val., taip pat mažojoje salėje vyks atviras VDU Tarybos posėdis, skirtas pretendento į rektoriaus pareigas, VDU Mokslo prorektoriaus prof. Juozo Augučio susitikimui su Tarybos nariais ir universiteto bendruomene.

VDU Senato posėdžio darbotvarkė

Daugiau informacijos