Kalba ir literatūra daugiakultūriniu aspektu

Gegužės 19-20 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyks 6-oji  tarptautinė mokslinė konferencija „Language, Literature, and Culture – Traces of Multiculturalism“. Šiais metais tai jungtinė trijų universitetų konferencija, kurią rengia  Vytauto Didžiojo universitetas, Süleyman Demirel University (Isparta, Turkija), Çankaya University (Ankara, Turkija).

Šiandieniniame pasaulyje, dažnai persmelktame įtampos ir nesklandaus dialogo ypač svarbus kultūrinis dėmuo. Kultūrų įvairovė atsiskleidžia įvairiose srityse: tai ir pokyčiai kalboje, novatoriškos temos literatūroje ar mene, nauji istorijos vingiai, politiniai ir socialiniai procesai, naujų formų diskursai. Konferencijoje susirenka dalyviai iš 20 šalių.

Konferencija vyks VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.).

Konferencijos programa.