JT jaunimo asociacija kviečia prisijungti

561

Lietuvos Jungtinių Tautų jaunimo asociacija (LUNYA) ieško naujų narių. Tai – puiki galimybė pagerinti turimus arba įgyti naujų įgūdžių, užmegzti ryšius, gauti neįkainojamos patirties ir praturtinti savo gyvenimo aprašymą.

LUNYA padidėjo ir organizuoja renginius, kuriuose reikalinga pagalba. Asociacija kviečia prisijungti entuziastingus žmogaus teisių aktyvistus, norinčius aktyviau įsitraukti į jaunimo iniciatyvas.

Paraiškos formą galima pildyti tiems, kurie:

– Gali dalyvauti LUNYA organizuojamuose renginiuose;
– Gali prisijungti prie vieno iš šių LUNYA komitetų:

FINANSŲ VALDYMO (Būtina turėti patirties šioje srityje – išsilavinimą finansų, marketingo, verslo arba ekonomikos srityje)

KOMUNIKACIJŲ VALDYMO (Būtinos labai geros anglų k. žinios (C1/C2), taip pat gebėjimas rengti įvairius kvietimus ir el. laiškus deramu stiliumi (oficialiu arba pusiau oficialiu) bei prižiūrėti keletą socialinių tinklų paskyrų (Instagram/Twitter/Facebook).

TYRIMŲ VALDYMO (Būtinos labai geros anglų k. žinios (C1/C2) ir patirtis arba susidomėjimas nuodugnių tyrimų vykdymu bei straipsnių rengimu)

PROJEKTŲ VALDYMO (Būtina gebėti dirbti greitai ir efektyviai. Būtina turėti puikius komunikacijos ir koordinacijos įgūdžius. Būtina žinoti kaip spręsti netikėtus ir kritinius klausimus.)

– Yra atsidavę ir gebantys imtis veiksmų;
– Yra patikimi ir gebantys pasiūlyti kūrybiškų idėjų;
– Gali dirbti grupėse;
– Gali dalyvauti mažiausiai 80 proc. organizuojamų renginių (privaloma).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.