JAV studentai žinių sėmėsi VDU

Sausio 25 d. į VDU atvykusi studentų grupė iš Šv. Tomo universiteto (University of St. Thomas) domėjosi Lietuvos, Kauno ir Vytauto Didžiojo universiteto istorija.

Iš Minesotos valstijos (JAV) atvykę studentai klausėsi doc. dr. Vincento Vobolevičiaus ir doc. dr. Ryčio Bulotos paskaitų – juos sudomino VDU dėstytojų mintys apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, Lietuvos ir Rytų Europos šalių rinkimines bei politinių partijų sistemas.

JAV humanitarinius ir politikos mokslus studijuojančius studentus Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekanas Linas Venclauskas supažindino su Kaunu, miesto istorija bei Vytauto Didžiojo universitetu. Akademinis vizito koordinatorius Šv. Tomo universiteto profesorius Steven Hoffman pasidžiaugė vizitu ir po dvejų metų žadėjo sugrįžti ilgesniam nei vienos dienos vizitui.

Dvidešimties JAV studentų grupė prieš VDU Humanitarinių mokslų fakulteto organizuotą vizitą aplankė ir keletą Lenkijos bei Baltarusijos universitetų. Lietuvoje aplankyti jie pasirinko tik Vytauto Didžiojo universitetą.