Jaunimo organizacija AIESEC ieško lyderių

1935

Didžiausia jaunimo valdoma organizacija AIESEC, esanti 126 pasaulio šalyse vykdo naujų narių atranką ir kviečia kiekvieną studentą prisijungti bei tobulinti savo lyderystės įgūdžius. Norintys prisijungti kviečiami registruotis, pildant anketą AIESEC internetinėje svetainėje iki vasario 20 d.

AIESEC organizacijos tikslas yra išpildyti žmonijos potencialą, o tai geriausiai galima padaryti būtent auginant lyderius. Savanoriaujant organizacijoje bus galima išmokti profesionaliai bendrauti viešųjų ryšių sektoriuje, greitai orientuotis diskusijose, taip pat – motyvacijos bei lyderystės paslapčių. Dalyvaujant AIESEC veiklose kiekvienas narys turi galimybę ne tik tobulėti, bet ir keisti esamą poziciją.

AIESEC veikia įmonės simuliacijos principu. Sferos, kuriose galima savanoriauti:

• Business-to-business pardavimai;
  • Tarptautinių projektų organizavimas;
  • Business-to-customer pardavimai;
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas.

Be įgautos vertingos patirties taip pat galima susirasti bendraminčių, draugų ir būtii didelės, smagios tarptautinės jaunimo bendruomenės dalimi.

Visą vasario mėnesį gaudykite „AIESEC‘iorus“ savo universiteto rengiamuose informaciniuose stenduose ir renginiuose, sekite naujienas mūsų organizacijos „Facebook“ „AIESEC Lithuania“ paskyrą arba, užeikite atsigerti kavos, arbatos ir pasikalbėti, susipažinti.

AIESEC rasite naujose patalpose adresu: S. Daukanto g. 28 – 100 aud.

Daugiau informacijos:

• AIESEC Kaunas prezidentas Mantas Pėstininkas