Japonijos ambasada kviečia į garsaus japonų kaligrafo paskaitą

2068

Kovo 26–28 d. Lietuvoje viešės garsus japonų kaligrafas Atsuhito Takagi. Japonijos ambasada Lietuvoje Vytauto Didžiojo ir Vilniaus universitetuose bei Vilniaus Dailės akademijoje organizuoja svečio iš Japonijos kaligrafijos paskaitas ir kūrinių demonstracijas.

Renginiai vyks:

Kovo 26 d. 15 val. Vytauto Didžiojo Universiteto Menų galerijoje „101“ (Laivės al. 53, Kaunas)
Kovo 28 d. 10 val. Vilniaus dailės akademijos ekspozicijų salėje „Titanikas“ (Maironio g. 3, Vilnius) ir 14 val. Vilniaus universiteto „Teatro salėje“ (Universiteto g. 3, Vilnius).

Kaligrafas Atsuhito Takagi gimė Japonijoje, Čiba prefektūroje, Funabaši mieste. 1987 m. ir 1989 m. jam įteiktas Yomiuri Shimbunsha apdovanojimas. 1992 m. ir 1996 m. Atsuhito Takagi įteikti specialūs Nitten apdovanojimai (Nitten yra pati populiariausia meno organizacija Japonijoje). Nuo 2004 m. jis yra Nitten organizacijos narys. 2005 m. Atsuhito Takagi buvo įteiktas Nitten nario apdovanojimas. Šiuo metu Atsuhito Takagi yra dėstytojas Daito Bunka universitete Tokijuje, Yomiuri kaligrafijos bendruomenės vykdantysis direktorius.

Renginiai yra nemokami.

Platesnės informacijos apie kultūrinius renginius ieškokite Japonijos ambasados tinklalapyje arba teiraukitės tel. (8-5) 231 04 65, el. p. culture@emb-japan.lt.