Japonijoje studijavusieji kviečiami registruotis naujai kuriamoje Alumni asociacijoje

Šių metų lapkričio pradžioje Japonijos Ambasados Lietuvoje ir VDU Azijos studijų centro iniciatyva bus įkurta Japonijoje studijavusių Alumni asociacija, kuri siekia suburti visus Lietuvos piliečius, turinčius studijų Japonijoje patirties. Tikimasi, kad ši organizacija padėtų skatinti toliau domėtis Japonija, tarpusavyje dalintis patirtimi, konsultuoti žmones norinčius ten studijuoti. Planuojama surengti bent po vieną narių susitikimą kasmet.

Oficialus asociacijos steigiamasis posėdis įvyks lapkričio 3 d., 16 val. Istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje Kaune (Vilniaus g. 33), tarptautinio simpoziumo „Japonologija bendrosios Lietuvos orientalistikos kontekste: istorija ir dabartis” metu. Jame dalyvaus asociacijos prezidentas Rimantas Vaitkus ir asociacijos garbės patarėja, Japonijos ambasadorė Lietuvoje, J.E. Miyoko Akashi.

Norinčiuosius tapti asociacijos nariais maloniai prašome užpildyti formą iki 2011 m. spalio 30 d.