J. P. Kazicko podoktorantūros stažuotė Jeilio universitete

Jeilio universiteto (Yale University, JAV) Baltijos studijų programa kviečia teikti paraiškas J. P. Kazicko podoktorantūros stažuotei Jeilyje 2018-2019 mokslo metais.

J. P. Kazicko podoktorantūros stažuotė suteikia galimybę vienam asmeniui  2018-2019 m. m. 4-9 mėnesius studijuoti Jeilio universitete. Paraiškas teikti kviečiami asmenys, vykdantys tyrimus šiose srityse: teisėje, ekonomikoje, versle, finansuose, aplinkosaugos politikoje, politikos moksluose, tarptautiniuose santykiuose, istorijoje. Daugiau informacijos – „Interfolio“ tinklalapyje.

Paraiškų apžvalga prasidės 2018 m. vasario 1 d. ir tęsis iki tol, kol stažuotės vieta bus užimta.