Vilniaus knygų mugė. Diskusija su prof. Jonu Vaičenoniu „Kauno istorijos tyrimų iššūkiai“

„Litexpo“ 3.2 konferencijų salė (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Vasario 22-25 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5) vyks „Vilniaus knygų mugė 2018“, kurioje aktualiausias diskusijas ir knygų naujienas pristatys Vytauto Didžiojo universitetas. VDU stendas mugėje bus įsikūręs 3-oje „Litexpo“ salėje (Nr. 3.11).

Diskusija su prof. Jonu Vaičenoniu „Kauno istorijos tyrimų iššūkiai“

Vasario 24 d., šeštadienis, 17 val., „Litexpo“ 3.2 konferencijų salė

Diskusijoje su prof. J. Vaičenoniu dalyvaus prof. Zigmantas Kiaupa, Gabrielius Sužiedėlis, Laima Bucevičiūtė ir Gediminas Kasparavičius.

Diskutuosime ir pristatysime Kauno istorijos metraštį. Kaunas buvo ir yra vienas svarbiausių Lietuvos visuomeninio, valstybinio, kultūrinio, ekonominio gyvenimo centrų. Kaunas taip pat buvo ir yra svarbus Vidurio Rytų Europos regiono miestas, turintis savitų bruožų ir sudėtingą bei visuomeniniu ir moksliniu požiūriu įdomią praeitį, teikiančią reprezentatyvią medžiagą lyginamiesiems Europos miestų istorijos bei lokalinės istorijos tyrimams. Kauno istorijos tyrimai natūraliai įsilieja į Lietuvos istorijos tyrimų visumą, nes Kauno istorija yra svarbi Lietuvos istorijos dalis. Nepažinus Kauno miesto praeities, sunku suprasti ne vieną mūsų valstybės praeities procesą ir reiškinį.

„Vilniaus knygų mugės“ programa

„Vilniaus knygų mugės“ tinklalapis