„Vaikų seksualumas: ką turėtų žinoti tėvai“ | „Tėvų akademija“

VDU Socialinių mokslų fakultetas (Jonavos g. 66, 323.)

šeima

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakultete (SMF) tęsiama nuo pernai metų pradėta iniciatyva – „Tėvų akademija“.

Džiaugsmo ir iššūkių kupiname kelyje, auginant vaikus, kyla nemažai klausimų: kaip būti išmintingais tėvais – kaip vaikui rodyti besąlyginę meilę, kada ir kaip tinkamai drausminti savo atžalą, kaip padėti jei paauglys išgyvena skausmingus laikotarpius, kaip patarti kai jaunuolis renkasi savo profesinį kelią.

Šiuos ir kitus aktualius vaikų auklėjimo klausimus tėvus kviečia aptarti profesionalūs fakulteto dėstytojai – šios srities ekspertai. Paskaitos-susitikimai vyks kartą per mėnesį (paskutinį mėnesio ketvirtadienį, išskyrus gruodžio mėn.).

VDU kvieiča dalyvauti  ir tapti dar sąmojingesniais tėvais.

Rudens/žiemos susitikimų temos:

„Vaikų seksualumas: ką turėtų žinoti tėvai“. Dr.  Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė

Data: 2017 vasario 23 diena,

Laikas: nuo 18 val. iki 19.30 val.

Vieta:  VDU SMF, Jonavos g. 66, auditorija bus tikslinama.

REGISTRACIJA