Tarptautinė mokslinė konferencija „Istorikas – rašytojas: istorinio ir literatūrinio naratyvų sankirtos“ | Renginių ciklas „Anava, ar tik ne Daukantas?“

Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra (Vilniaus g. 33, Kaunas)

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis VDU studentų kūrybinę grupę „Declamationes“ skatina ir toliau ieškoti valstybei reikšmingų kultūros asmenybių.­­ Simono Daukanto metams studentai skiria renginių ciklą „Anava, ar tik ne Daukantas?“ (J. Marcinkevičius).

Spalio 4–5 d. pagrindinis renginys – Lituanistikos ir Istorijos katedrų rengiama tarptautinė mokslinė konferencija „Istorikas – rašytojas: istorinio ir literatūrinio naratyvų sankirtos“, kurią rengiant talkina VDU kūrybinės grupės studentai. Neatsitiktinai istorikui skirta konferencija vyks Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Konferencijos programa.

Kviečiame aktyviai dalyvauti visus VDU dėstytojus, studentus ir visuomenę – idealistus ir pragmatikus, romantikus ir realistus.

Bičiuliai: Kauno miesto savivaldybė, Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Maironio lietuvių literatūros muziejus, Vytauto Didžiojo karo muziejus, Kauno miesto muziejus.

Informaciją apie tikslų renginių laiką bei vietą sekite socialiniame tinkle „Facebook“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.