Tarptautinė konferencija „Phenomenology of Emotions“

VDU centriniai rūmai (S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Spalio 12–13 d. VDU centriniuose rūmuose (S. Daukanto g. 28) vyks ketvirtoji kasmetinė tarptautinė konferencija „Emocijų fenomenologija“ („Phenomenology of Emotions“) apie fenomenologinio judėjimo Vidurio ir Rytų Europoje tradicijas bei perspektyvas.

Pagrindinius pranešimus konferencijoje skaitys Normandijos Ruano universiteto (Prancūzija) profesorė, filosofė Natalie Depraz ir Pensilvanijos valstybinio universiteto (JAV) docentas Nicolas de Warren. Renginyje pranešimus skaitys mokslininkai iš JAV, Vokietijos, D. Britanijos, Argentinos, Honkongo, Italijos, Danijos, Suomijos, Lenkijos, Meksikos, Estijos ir kitų šalių. Tyrėjai aptars kaltę, jautrumą, empatiją, nerimą, Vosylio Sezemano, Jean-Paulo Sartre‘o, Gerdos Walther ir kitų darbus ir t. t.

Konferenciją organizuoja VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Filosofijos ir socialinės kritikos katedra kartu su Lietuvos fenomenologijos asociacija.

Norintys dalyvauti kviečiami registruotis el. paštu phenomenology2018@gmail.com iki spalio 9 d., antradienio, 15 val. Registracijos kaina: studentams 10 eur, visiems kitiems – 30 eur.

Konferencijos programa