„PMDF dienos“. Seminaras „Trijų jūrų iniciatyva – naujos Europos idėjos beieškant“

VDU daugiafunkcis mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23-311, Kaunas)

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas balandžio 16-20 dienomis kviečia moksleivius, mokytojus, plačiąją visuomenę, žiniasklaidos atstovus į renginių ciklą „PMDF dienos 2018“.  Įvairių renginių metu bus galima susipažinti su fakulteto bendruomene, dalyvauti tarptautinėse diskusijose, seminaruose ir veiklose bei turiningai praleisti laiką jau tradicinėmis tapusiose PMDF dienose.

Balandžio 16 d., pirmadienį, 11–13 val., VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-311) vyks seminaras „Trijų jūrų iniciatyva – naujos Europos idėjos beieškant“. Renginį organizuoja Lenkijos institutas Vilniuje, bendradarbiaudamas su Rumunijos ir Lenkijos ambasadomis bei VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetu.

Trijų jūrų iniciatyva yra bendradarbiavimo platforma, kurią inicijavo Lenkija ir Kroatija kartu su dvylika valstybių, esančių tarp Adrijos, Baltijos ir Juodosios jūrų. Bendradarbiavimo formato tikslas – stiprinti Europos Sąjungos sanglaudą stiprinant Centrinės Europos šalių infrastruktūrą, energetinį ir ekonominį bendradarbiavimą. Trijų jūrų iniciatyva gali būti regiono šalių galimybė įveikti infrastruktūrines kliūtis ir suprasti abipusį rinkų patrauklumą. Trijų jūrų iniciatyvos nariai yra: Austrija, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Estija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija.

Seminare dalyvaus dr. Paweł Ukielski (Lenkijos mokslų akademijos Politikos mokslų institutas, Lenkija), Olivia Toderean (Politinės analizės ir planavimo departamentas, Užsienio reikalų ministerija, Rumunija), Alexandra Damian (Politikos analizės ir planavimo departamentas, Užsienio reikalų ministerija, Rumunija), prof. Alpo Rusi (Suomija). Seminarą ves politologas, VDU lektorius Mindaugas Norkevičius.

Apie seminarą (anglų k.)

„PMDF dienų 2018“ programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.