Prancūzų k. mokymo(si) tarptautinė konferencija „Mokausi šiandien, kad galėčiau mokyti rytoj“

VDU daugiafunkcis mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23, Kaunas)

Lapkričio 17-18 dienomis VDU Frankofonijos šalių universitetinis centras kartu su Lietuvos prancūzų kalbos dėstytojų ir mokytojų asociacija organizuoja prancūzų kalbos mokymo(si) tematikos tarptautinę konferenciją „Mokausi šiandien, kad galėčiau mokyti rytoj“.

Konferencija vyks Vytauto Didžiojo universitete, kuris yra pradėjęs ruošti naują pedagogų rengimo koncepciją Lietuvoje. Organizuojamoje konferencijoje dalyvaus visos Lietuvos prancūzų kalbos ir EMILE klasių mokytojai, Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstytojai, Latvijos ir Estijos prancūzų kalbos mokytojų asociacijos atstovai, VDU Frankofonijos šalių kalbos ir kultūros bakalauro studijų programos studentai. Konferencija, kurioje bus aptariami aktualiausi prancūzų kaip užsienio kalbos mokymo(si) klausimai, inovatyvūs metodai, vyks Frankofonijos šalių universitetiniame centre prie VDU, Kaune (V. Putvinskio g. 23, 103 auditorijoje).

Šiais metais konferencijos programoje numatyti ne tik teoriniai pranešimai, bet ir daug praktinių veiklų: vyks seminarai apie komiksų, žaidimų naudojimą prancūzų kalbos pamokose, bus aptariama, kaip naudoti teatro metodus mokant užsienio kalbų, nagrinėjama „IFprofs“ – pasaulinė platforma švietimo profesionalams frankofonams.

Pirmojoje konferencijos dalyje sveikinimo žodį tars Prancūzų instituto direktorius Jean-Marie Sani, Švietimo ir mokslo ministerijos, Pedagogo veiklos skyriaus vyr. specialistė Egidija Nausėdienė, kalbės svečiai iš Latvijos ir Estijos prancūzų kalbos mokytojų asociacijų. Su pastaraisiais bus aptartos trijų Baltijos šalių prancūzų kalbos mokytojų asociacijų bendradarbiavimo galimybės. Konferencija suteiks puikią progą susipažinti su svečiu iš Prancūzijos Jean-René Bourrel, šiuolaikinės literatūros docentu, puikiu Frankofonijos ir Prancūzijos istorijos specialistu, kuris konferencijoje mokytojams skaitys teorinę paskaitą ir ves praktinius seminarus.

Visi konferencijos dalyviai galės aplankyti VDU (V. Putvinskio g. 23) III aukšte veikiančią Kanados ambasados eksponuojamą parodą „Le Canada, synonyme de…“ ir IV aukšte pristatomą Britų ambasados Lietuvoje parodą.

Konferencijos programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.