„PMDF dienos“. 4-oji mokslinė konferencija „Šiuolaikiniai politiniai procesai: iššūkiai ir galimybės“

VDU Mažoji salė (S. Daukanto g. 28, Kaunas)

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas balandžio 16-20 dienomis kviečia moksleivius, mokytojus, plačiąją visuomenę, žiniasklaidos atstovus į renginių ciklą „PMDF dienos 2018“.  Įvairių renginių metu bus galima susipažinti su fakulteto bendruomene, dalyvauti tarptautinėse diskusijose, seminaruose ir veiklose bei turiningai praleisti laiką jau tradicinėmis tapusiose PMDF dienose.

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas 2018 m. balandžio 20 d., penktadienį, organizuoja ketvirtąją mokslinę konferenciją „Šiuolaikiniai politiniai procesai: iššūkiai ir galimybės“, skirtą politiniams procesams Lietuvoje ir pasaulyje aptarti.

Konferencijoje pranešimus skaityti kviečiami mokslo daktarai, kurie apgynė disertaciją ne anksčiau nei prieš dešimt metų, doktorantai ir magistrantai.

Konferencijoje numatoma aptarti šiuos teminius laukus:

• Lietuva globalioje erdvėje: vidaus ir užsienio politika;
  • Kintantis saugumas pasaulyje ir šiuolaikiniai kariniai konfliktai;
  • Regionų studijos;
  • Valstybės valdymas ir administravimas;
  • Kintanti komunikacija: žiniasklaida, socialiniai tinklai ir informaciniai konfliktai;
  • Ideologijos svarba valstybės vidaus ir tarptautinėje politikoje;
  • Politinio dalyvavimo problematika;
  • #Metoo ir judėjimų studijos;
  • Kitos temos.

Konferencija vyks anglų ir lietuvių kalbomis.

Daugiau informacijos apie konferenciją teikia VDU dėstytoja dr. Gerda Jakštaitė (el. paštas: gerda.jakstaite@vdu.lt).

„PMDF dienų 2018“ programa