„Ö kaip vokiškai“. Vokietijos akademinių mainų tarnybos (DAAD) informacinis renginys

VDU mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23-310, Kaunas)

Spalio 22-26 dienomis Vytauto Didžiojo universitete vyks vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai“, kurių metu bus organizuojamos paskaitos, filmo peržiūra, koncertas, informacinis renginys apie stipendijas studijoms Vokietijoje ir kiti renginiai.

DAAD informaciniame renginyje VDU studentai galės sužinoti apie stipendijas studijoms bei moksliniams tiriamiesiems darbams. Pranešėjas Dr. Heiko F. Marten.

Renginius Vytauto Didžiojo universitete organizuoja VDU Užsienio kalbų institutas ir Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedra.