L. Boizou ir M. Z. Belmehdi paskaita „Prancūzų spaudos įtaka Marokui ir Tunisui“

VDU daugiafunkcis mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23, 106 auditorija)

Kovo mėnesį pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje, tradiciškai vyksta Frankofonijos mėnesio renginiai, primindami apie didėjančią prancūzų kalbos svarbą šiuolaikiniame pasaulyje ir prancūzakalbių šalių kultūrą. Svarbiausius nacionalinius renginius Lietuvoje kovo 8-30 dienomis organizuoja praėjusių metų rudenį Prancūzijos ambasados Lietuvoje ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) įkurtas Frankofonijos šalių universitetinis centras. Frankofonijos mėnuo VDU renginių dalyviams siūlo nuo pasaulinio pripažinimo pasiekusių intelektualų Pascalio Brucknerio ir Claude Hagège, politinių diskusijų iki filmų peržiūrų ir degustacinių vakarienių.

Kovo 20 d. universitete vyks dr. Loïc Boizou ir Mohamed Zakaria Belmehdi paskaita „Prancūzų spaudos įtaka Marokui ir Tunisui“.

Detali Frankofonijos mėnesio VDU renginių programa

Plačiau apie Frankofonijos mėnesį VDU