Improvizuoto šokio eksperimentas „Iš naujo“

VDU daugiafunkcis mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23, Kaunas)

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) teatras (S. Daukanto g. 27) pasitinka pagaliau atėjusį pavasarį ir kviečia į išskirtinius pasirodymus:

• Kovo 20 d., 11 val., VDU III-ųjų rūmų (K. Donelaičio g. 52) fojė – performatyvus pasirodymas-loterija „Auksinis pinigėlis“. Šis pasirodymas yra skirtas „Kaunas 2022“ organizuojamam projektui „Laimės diena“.
  • Kovo 23 d., 18 val. VDU teatre (S. Daukanto g. 27) po ilgos pertraukos grįžta intelektualus spektaklis „Atsitiktinis žmogus“. Bilietais prekiauja „Tiketa“. Vaidina: Goda Piktytė, Arvydas Dapšys; režisierius: Jonas Vaitkus.
  • Kovo 24 d., 14 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23) įvyks VDU vaidybos programos ketvirtakursių teatrinis, improvizuoto šokio eksperimentas „Iš naujo“. Aštuoni žmonės, trys duetai ir eksperimentas, nuvilnijantis fakulteto erdvėmis. Istorijos eiga – žiūrovo pasirinkimas. Alessandro Baricco romano „Triskart aušroje“ vaizdiniai.  Du personažai, susitinkantys tris kartus, tačiau kiekvienas kartas yra vienintelis, pirmas ir paskutinis.

Daugiau informacijos apie VDU teatro organizuojamus renginius – teatro „Facebook“ puslapyje ir internetiniame puslapyje.