„CV-Online“ seminaras „Darbo paieškos strategijos“ su Rita Karavaitiene | „Baigiasi studijos, o kas toliau?“

Kavinė „Cafedemic“ (S. Daukanto g. 28)

Nepriklausomai, kurį kursą studentas baigė – artėjant vasarai visuomet kyla klausimas: „O kas toliau?“. Tam, kad būtų lengviau planuoti savo karjerą, VDU studentams organziuoja neformalius susitikimus „Baigiasi studijos, o kas toliau?“ su savo srities profesionalais. Neformalių diskusijų metu bei atliekant įvairias užduotis bus galima išgirsti įvairių asmeninių patarimų, kurie padės įsidarbinant, kuriant darbo vietas ar ieškant praktikos bei savanorystės galimybių.

Renginiai atviri ir nemokami visiems VDU studentams bei absolventams. Atkreipkite dėmesį, kad į visus renginius yra reikalinga išankstinė registracija.

Balandžio 12 d., 16.00 val. kavinėje „Cafedemic“ (S. Daukanto g. 28): „CV-Online“ seminaras „Darbo paieškos strategijos“ su Rita Karavaitiene

Rita Karavaitienė – „CV-Online LT“ – personalo paieškos ir atrankos bendrovės marketingo vadovė, lektorė, darbo paieškos klausimais konsultuoja jau daugiau nei 10 metų. „Dažniausiai aš sakau „Taip“. Taip – naujai patirčiai, išbandymams, pažintims, istorijoms, žmonėms. Sakydama „Taip“, aš keičiuosi ir tobulėju“, – mintimis dalijasi R.Karavaitienė.

Ritos žinutė studentams: „Ką veiksi balandžio 12 dieną, nuo 16 iki 17 val? Dar nežinai? O.K., tuomet pasižymėkit šitą datą savo kalendoriuj, nes būtent tuomet VDU Neformalių susitikimų metu – „Darbo paieškos strategijos” @CV-Online LT marketingo vadovė Rita Karavaitienė papasakos, ką ir kaip turėtum daryti, kad kuo greičiau gautum savo svajonių darbą. Ateisi?“.

Daugiau informacijos – renginio socialinio tinklo Facebook  paskyroje.