Įvertino magistrantūros programą „Literatūra ir spauda“

VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Lietuvių literatūros katedros magistrantūros programa „Literatūra ir spauda“ (valstybinis kodas 621Q20006) buvo puikiai įvertinta Studijų kokybės vertinimo centro ir gavo akreditaciją 6 metams.

Išorinį vertinimą ir akreditavimą 2011 m. gruodžio 5 d. atliko ekspertų komisija. Vizito metu ekspertai susitiko su Humanitarinių mokslų fakulteto administracija, studijų programos savianalizės grupės rengėjais, Lietuvių literatūros dėstytojais, studentais bei socialiniais partneriais ir absolventais. Ekspertams aktualu buvo susipažinti su fakulteto materialine baze, studentų baigiamaisiais darbais.

Išorinio studijų programų vertinimo tikslas – patikrinti universiteto vidinės kokybės užtikrinimo sistemos efektyvumą, pateikti rekomendacijas gerinti studijų kokybę ir pateikti išvadas dėl programų akreditavimo.

Programos „Literatūra ir spauda“ vertintojai gerai įvertino programos tarpdalykinį pobūdį, skaitomų kursų įvairovę, katedros dėstytojų mokslinę kompetenciją.