Įteiktos vardinės prof. B. Vaškelio stipendijos

Lapkričio 13 d. VDU rektorato posėdyje buvo iškilmingai įteiktos ilgamečio VDU rektoriaus, VDU garbės profesoriaus Broniaus Vaškelio vardinės stipendijos.

Konkursinė komisija, peržiūrėjusi kandidatų paraiškas, vardines prof. Broniaus Vaškelio stipendijas skyrė VDU Teatrologijos katedros studentams Monikai Jašinskaitei, Matui Makauskui (menotyros bakalauro programa, IV k.) ir Andriui Jevsejevui (menotyros krypties dokt., II k.) bei VDU Lietuvių literatūros katedros studentėms Ievai Kudaševičiūtei (literatūros ir spaudos magistrantūros programa, II k.) ir Justinai Petrulionytei (filologijos krypties dokt., I k.)

2011 m. įsteigtos vardinės prof. Broniaus Vaškelio stipendijos skiriamos VDU Menų fakulteto Teatrologijos katedros ir Humanitarinių mokslų fakulteto Lietuvių literatūros katedros visų pakopų studentams. Dvi stipendijos skiriamos Teatrologijos katedros studentams, viena − Lietuvių literatūros katedros studentui.

Pagrindiniai stipendijos skyrimo kriterijai: stipendiatas turi būti gerai besimokantis (vidurkis ne mažiau 8 balų), aktyviai dalyvaujantis kultūrinėje ir meninėje veikloje, nuosekliai plėtojantis teatrologijos ar lietuvių literatūros mokslinių tyrimų tematikas.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.