Įteiks Antano Juodvalkio vardinę stipendiją

Gegužės 15 d., penktadienį, 14 val., VDU Lietuvių išeivijos institute ( S. Daukanto g. 25) bus įteikiama lietuvių išeivijos visuomenininko, žurnalisto Antano Juodvalkio vardinė stipendija. Renginyje dalyvaus rašytoja Eglė  Juodvalkė.

Antano Juodvalkio  vardinės stipendijos  steigėjai, Juodvalkių šeima, siekia  remti rezistencijos kovų ir partizaninio pasipriešinimo dalyvių palikuonis, gabius, gerai besimokančius studentus, skatinti juos aktyviau dalyvauti mokslinėje ir visuomeninėje veikloje. Taip pat  stipendija yra skiriama rezistencijos temos tyrimams, ji yra skiriama už  baigiamuosius bakalauro, magistro darbus, kuriuose yra analizuojama rezistencijos tematika. Stipendijai lėšas skiria A. Juodvalkio dukra Eglė Juodvalkė ir sūnus Uosis Juodvalkis.