Ištęstinių studijų studentams: skelbiami informatikos testo rezultatai

Skelbiamas ištęstinių studijų studentų, sėkmingai išlaikiusių informatikos testą, sąrašas. Studentai, kurių pavardžių nėra sąraše (tai testo nelaikę arba jo neišlaikę asmenys), privalo registruotis į D grupės dalyką „Informatika“.

D grupės dalyką „Informatika“ privaloma išklausyti per pirmuosius studijų metus.

Studentai, turintys ECDL pažymėjimus arba išlaikę valstybinį informacinių technologijų egzaminą ir nepateikę testavimo komisijai ECDL pažymėjimo  arba atestato kopijų, bet norintys būti atleisti nuo D grupės dalyko „Informatika“, atitinkamas kopijas gali pristatyti į Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos g. 8, 409 kab.) iki 2010 m. spalio 1 d.

Studentai, šiais metais perstoję į VDU ir sėkmingai išlaikę informatikos testą 2007, 2008 arba 2009 m., taip pat turi atvykti į Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos g. 8, 409 kab.) ir parašyti prašymą, kad būtų užskaitytas 2007, 2008 arba 2009 m. išlaikytas testas. Prašymus reikia parašyti iki 2010 m. spalio 1 d.

Po 2010 m. spalio 1 d. ECDL pažymėjimų bei atestatų kopijos, ir prašymai užskaityti 2007, 2008 arba 2009 m. testą nebebus priimami ir studentai privalės registruotis į D grupės dalyką „Informatika“.

Įstojusieji į nuolatinių studijų programas informatikos testą bus kviečiami laikyti rugsėjo 2 dieną.

Ištęstinių studijų studentų, sėkmingai išlaikiusių informatikos testą, sąrašas